اخبار صنعت

یادداشت مجید کمالو مدیر سرمایه گذاری صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران در خصوص گزارش سال کافه بازار

با توجه به گزارش اخیر کافه بازار، در سال گذشته تعداد برنامه ها و بازی های فروشنده (محصولات دیجیتال) 23 درصد کاهش یافته در حالی که طرف تقاضای بازار شامل تعداد خریداران (12 درصد)، تعداد خرید (50 درصد) و حجم خرید (83 درصد) افزایش یافته است؛ با توجه به شرایط اقتصادی...

20 تیر 1399

خبرنگاران مسائل کارگری استان اصفهان بصورت هفتگی آنالیز خواهد شد

اصفهان - خبرنگاران - استاندار اصفهان گفت: مسائل کارگری استان از این به بعد با تشکیل کمیته ای بصورت هفتگی آنالیز خواهد شد.

18 تیر 1399

قیمت کالاهای اساسی در ماه رمضای هیچگونه افزایشی نداشته است

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: تمامی اقلام و کالاهای مورد احتیاج مردم در ماه مبارک رمضان به وفور و بدون هیچ گونه افزایش قیمتی در بازار موجود است و مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند.

11 تیر 1399

آمریکا: چین باید از رفتار قلدرمآبانه خود دست بردارد!

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، وزارت خارجه آمریکا روز شنبه از دولت چین خواست که از رفتار قلدرمآبانه (!) در دریای چین جنوبی دست بردارد و مدعی شد که گزارشهایی مبنی بر اقدامات تحریک آمیز پکن با هدف توسعه نفت و گاز ساحلی در این آبهای مورد مناقشه دریافت...

3 تیر 1399

جزئیات وام گردشگری ویژه کرونا

معاون گردشگری جزئیاتی از تسهیلات حمایتی گردشگری برای جبران خسارت های ویروس کرونا را اعلام نمود: 16 میلیون تومان وام به ازای هر شغل اختصاص می یابد.

27 خرداد 1399

ضرورت خرید بیمه مسافرتی

خرید بیمه مسافرتیصحبت از سفر که می شود با هیجان بسیار برنامه ریزی می کنیم و برای روزهایی شاد برنامه می چینیم یا هدفمان سفر کاری است و بازهم برنامه فشرده ای داریم، کم تر کسی قبل از سفر به این فکر می کند که ممکن است اتفاق ناگواری برایش روی دهد و از قبل چاره...

24 خرداد 1399

بازگشت دوباره بدون تحول؛ عقب گرد برای یک صنعت

به اعتقاد یک کارشناس صنعت خودرو، باتوجه به سابقه شورای رقابت در امر قیمت گذاری خودرو، چنانچه بخواهد بازهم بر همان روش های غلط تاکید نموده و دولتی بودن خودروسازان را درنظر نگیرد، بازگشت دوباره اش به حوزه قیمت گذاری ها، قطعا این صنعت را به شدت عقب خواهد...

22 خرداد 1399

آلودگی زیست محیطی به نام تجارت مس

آن سوتر از نقشه تهران، جایی که اعتیاد و غبار بیابان با زندگی آمیخته شده، تجارتی به بهای مس در جریان است. کمی آن طرف تر کارخانه ذوب مس غنی آباد در همسایگی اهالی این منطقه است؛ منطقه ای فقیرنشین با جمعیتی ترکیب شده از ایرانی و افغان که اغلب با خرید و فروش...

21 خرداد 1399

بازار محلی آنتالیا ترکیه

انتالیا شهر گردشگران اروپایی و بلا روس و حتی خاورمیانه است.

19 خرداد 1399

خبرنگاران صدور 2186 پروانه تولید صنایع دستی در گیلان

رشت- خبرنگاران- دو هزار و 186 پروانه تولید انفرادی و پروانه تولید کارگاهی هنرهای سنتی و صنایع دستی سال گذشته در گیلان صادر شده است.

16 خرداد 1399

خبرنگاران مادر باردار گرفتار سیل در داورزن نجات یافت

سبزوار- خبرنگاران- مادر باردار اهل روستای مهر شهرستان داورزن خراسان رضوی که گرفتار سیل شده بود با کوشش ماموران اورژانس و هلال احمر سبزوار نجات یافت.

15 خرداد 1399

سقوط آزاد قیمت نفت ؛ هر بشکه نفت سنگین ایران زیر 15 دلار

خبرنگاران: در روز گذشته قیمت هر بشکه نفت سنگین ایران به زیر 15 دلار رسید.

28 اردیبهشت 1399

تأثیر هوش مصنوعی در محیط کار

امروزه استفاده از هوش مصنوعی به نسبت بی سابقه ای رسیده است، طوری که پیدا کردن شخصی که تحت تأثیر این موضوع قرار نگیرد، بسیار سخت است. در این مطلب به تاثیر هوش مصنوعی در محیط کار پرداخته ایم.

25 اردیبهشت 1399

سینما به فیلم های بیشتری درباره طبقه متوسط اجتماع نیاز دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، کارگردان های انگلیسی با اعتراض به ترسیم جنبه های کاپیتالیسیتی فرهنگ طبقه متوسط، گفتند باید به جای درام های مقطعی به مسایل مردمی توجه بیشتر شود.

18 اردیبهشت 1399

باشگاه سپاهان: درخواست رسیدگی دقیق و بی طرفانه کمیته استیناف درباره ملاقات با پرسپولیس را داریم

باشگاه سپاهان اصفهان درباره ملاقات با پرسپولیس بیانیه ای را صادر کرد.

10 اردیبهشت 1399

معرفی دیدنی های شهر دهلران Dehloran

شهرستان دهلرانبیش از یک سوم خاک استان ایلام را در برگرفته تنها شهرستان این استان است که دارای چهار نقطه شهری دهلران، وسیان، پهله و میمه است که هرکدام دارای اقلیم آب وهوایی و جاذبه های خاص خود است.با انجام بررسی ها و مطالعات انجام شده در دشت دهلران سابقه...

27 فروردین 1399

ساکنان دو روستای شهرستان سلسله منازل را تخلیه کرده اند

خبرنگاران/لرستان فرماندار سلسله می گوید: ساکنان دو روستای این شهرستان منازل را تخلیه کرده اند.

23 فروردین 1399

جزییات اجرای 14 طرح راه سازی در گچساران

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 14 طرح با 2 هزار میلیارد ریال اعتبار در جاده های اصلی، فرعی و روستایی شهرستان گچساران در دست اجراست.

21 فروردین 1399

عقب نشینی تورم سالانه منتهی به بهمن تا 37 درصد

مرکز آمار اعلام کرد نرخ تورم نقطه ای بهمن ماه 1398 در مقایسه با ماه قبل 1.3 واحد درصد کاهش یافته است.

19 فروردین 1399

دو سالانه نگاره های چوبی در ارومیه برگزار می گردد

جلیل جباری در تبادل نظر با خبرنگاران با بیان اینکه هر چند قدمت هنر و صنایع چوبی استان به صورت دقیق معین نیست اظهارداشت: آذربایجان غربی خصوصاً شهر ارومیه هنر منبت کاری بیش از 200 سال در این شهرستان قدمت دارد.

13 فروردین 1399
تعداد: (116)