کرمان، نادر دست نشان: دروازه بان مان را تعویض نمی کردم شاید بعدا پشیمان می شدم، مقابل سپاهان بدشانسی آوردیم

به گزارش وبلاگ دورهمی، نادر دست نشان، سرمربی تیم فوتبال مس کرمان بدشانسی را یکی از دلایل شکست تیمش مقابل سپاهان دانست.

کرمان، نادر دست نشان: دروازه بان مان را تعویض نمی کردم شاید بعدا پشیمان می شدم، مقابل سپاهان بدشانسی آوردیم

به گزارش وبلاگ دورهمی از کرمان، نادر دست نشان پس از شکست تیمش در ضربات پنالتی مقابل سپاهان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: بازی سنگینی بود و مقابل تیم بسیار بزرگی با بازیکنان باتبحر بالا قرار گرفته بودیم. خوشبختانه بچه های ما توانستند برنامه های تاکتیکی مان را انجام دهند و خط دفاعی ما به مهاجمان تیم سپاهان اجازه نداد کار نمایند. به نظر من اگر دچار بدشانسی نمی شدیم می توانستیم پیروز میدان شویم. ما در وقت اضافه هم موقعیت خوب داشتیم.

وی ادامه داد: امروز بعد از سال ها استادیوم باهنر مملو از طرفدار شد و این مسئله را مدیون بازیکنان خوبمان هستیم. بازیکنان مس، هم فوتبال غیرتمندانه ای بازی کردند و هم یک فوتبال باهوش مقابل یکی از تیم های مدعی قهرمانی در لیگ برتر انجام دادند و توانستند آنها را مهار نمایند. در ضربات پنالتی در عین حال که بچه ها خوب پنالتی زدند نتوانستیم نتیجه لازم را بگیریم. دروازه بان ما هم که تعویضی به زمین آمد کارش را خوب انجام داد، در عین حال که دروازه بان اصلی مان هم خوب بازی کرد. در مجموع از همه تیم چه بازیکنان اصلی و هم از بازیکنان ذخیره تشکر می کنم.

وی درباره تعویض دروازه بان در دقایق پایانی گفت: مهدی اسلامی در همه تمرینات پنالتی ها را خوب می گرفت. اگر ریسک نمی کردم شاید بعدا پشیمان می شدم. اسلامی سعی اش را کرد و آماده هم بود و در پنالتی ها تشخیص اش خوب بود ولی به هر حال نتوانست موفق باشد.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان مطرح نمود: برای ما مهم بازی های لیگ دسته اول است و نگران بازی مان با مس رفسنجان هستیم. امروز هم بازی سنگینی انجام دادیم، اگر قرار باشد در جام حذفی با تمام قوا شرکت نکنیم یک داستان داشتیم و اگر هم قرار بود شرکت کنیم باید برای مردم استان افتخار درست می کردیم. فکر می کنم همه از ما راضی باشند و از آنهایی هم که راضی نیستند عذرخواهی می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کرمان، نادر دست نشان: دروازه بان مان را تعویض نمی کردم شاید بعدا پشیمان می شدم، مقابل سپاهان بدشانسی آوردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرمان، نادر دست نشان: دروازه بان مان را تعویض نمی کردم شاید بعدا پشیمان می شدم، مقابل سپاهان بدشانسی آوردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید