مسئله ای در تامین داروهای بیماران خاص وجود ندارد

به گزارش خبرنگاران، غلامرضا اصغری بعد از ظهر چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه داروی بیماران خاص اقلام تعیین بوده و به اندازه کافی در کشور وجود دارد اضافه نمود: هم اکنون داروهای مورد احتیاج بیماران خاص با ارز دولتی 4200 تومان تهیه و دراختیار بیماران قرار می گیرد و کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

مسئله ای در تامین داروهای بیماران خاص وجود ندارد

وی ادامه داد: برندهای مختلفی از داروهای بیماران خاص در کشور داریم ممکن است برخی برندها موجود نباشد اما کمبود دارویی نداریم و به میزان مورد احتیاج در سطح کشور توزیع گردیده است.

اصغری در پاسخ به سوالی در خصوص گرانفروشی داروها گفت: قیمت داروها بر روی سایت وزارت بهداشت درج گردیده و گرانفروشی در بحث دارو نداریم، فقط ممکن است پوشش های بیمه ای داروها تفاوت داشته باشد.

رئیس سازمان غذا و دارو در خصوص کمبود سایر اقلام دارویی در کشور اضافه نمود: نه تنها در کشور ما، بلکه در سطح جهان کشورها در برخی اقلام دارویی با کمبودهایی روبرو می شوند ما هم همیشه با کمبود دارو روبرو هستیم اما کمبود به معنی نبود دارو نیست.

وی همچنین در خصوص راه اندازی مراکز سلامتکده طب سنتی در کشور گفت: امروز اولین و قانونی ترین مرکز طب سنتی در ارومیه راه اندازی شد و بنا داریم این مراکز در سایر شهرهای کشور نیز ایجاد و گسترش یابد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مسئله ای در تامین داروهای بیماران خاص وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئله ای در تامین داروهای بیماران خاص وجود ندارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید