فوتبال دنیا، ژوزه مورینیو: انتقاد از من کاملاً طبیعی است، بازیکنانم خسته هستند

فوتبال دنیا - ژوزه مورینیو پس از یک ناکامی دیگر همراه منچستریونایتد انتقاد از عملکردش را طبیعی دانست.

فوتبال دنیا، ژوزه مورینیو: انتقاد از من کاملاً طبیعی است، بازیکنانم خسته هستند

به گزارش خبرنگاران، ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری پس از تساوی خانگی تیمش مقابل والنسیا با اشاره به وضعیت نامطلوب منچستریونایتد، انتقاد از عملکردش را طبیعی و عادی دانست.

سرمربی منچستریونایتد گفت: ما تقریباً چند فرصت خوب برای بردن بازی داشتیم، اما باید قبول کنیم نتیجه عادلانه بود. در پیش فصل گفتم دوم شدن در فصل گذشته فوق العاده بود و دیگر نمی خواهم این موضوع را تکرار کنم. بازیکنانم خسته هستند. آنها میزان کوشش خود را افزایش دادند و با شدت بیشتری بازی کردند، اما کافی نبود. ما به اندازه کافی از عقب زمین بازیساز تکنیکی خوبی نداریم. کوشش کردیم کارهایی انجام دهیم و در برخی از آنها هم موفق بودیم.

آقای خاص در ادامه اضافه کرد: می دانم نمی توانیم 20 موقعیت بسازیم. در حال حاضر بازیکنان هجومی ما در بهترین شرایط خودشان نیستند. در غیر این صورت با چهار پنج فرصت گلزنی، می توانستیم برنده بازی باشیم. حالا انتقاد از من طبیعی است و از طرفی دو بازی بعدی در لیگ قهرمانان اروپا مقابل یوونتوس کلیدی هستند. البته پیش از این دو بازی، نیوکاسل و چلسی را پیشِ رو داریم و برای تیم بسیار مهم است که بتوانیم نیوکاسل را شکست دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، ژوزه مورینیو: انتقاد از من کاملاً طبیعی است، بازیکنانم خسته هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، ژوزه مورینیو: انتقاد از من کاملاً طبیعی است، بازیکنانم خسته هستند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید