شرایط استقلال برای دیدار برگشت برابر السد، احتمال صعود کم است

محمود فکری در مصاحبه با خبرنگاران و در خصوص دیدار روز دوشنبه استقلال برابر السد قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال شرایط سختی دارد اما نتیجه این دیدار بسیار حائز اهمیت است. البته هیچ چیز غیر ممکن نیست و اگر آبی پوشان بتوانند بازی خوب و منطقی ای از خود ارائه دهند مطمئنا می توانند به دور بعد صعود نمایند.

شرایط استقلال برای دیدار برگشت برابر السد، احتمال صعود کم است

وی تاکید نمود: کادر فنی باید انگیزه و آمادگی ذهنی به بازیکنانش بدهد تا بتوانند مقابل السد یک بازی پرقدرت را به نمایش گذاشته و السد را در قطر شکست دهند. اگر چه کار بسیار سختی در پیش روی آبی پوشان است اما همیشه استقلال خارج از خانه نمایش قابل قبولی داشته و امیدوارم بتواند در این دیدار به پیروزی دست پیدا کند.

سرمربی شاهین بوشهر در ادامه گفت: استقلال احتیاج به برد دارد و نباید اگر یک برد دریافت کرد بازی را رها نموده و فکر کند همه چیز برای آنها تمام گردیده است. فوتبال 90 دقیقه است و حتی بارها شاهد بوده ایم که در دقایق سرانجامی بازی اتفاقات زیادی رخ داده است و یک تیم بازنده توانسته پیروز میدان باشد.

وی در خصوص صحبت های شفر مبنی بر اینکه می خواهد در این دیدار تغییرات اساسی ایجاد کند، گفت: باید ببینیم چه فکری در سرشفر است. او هر روز با تیم تمرین می نماید. شناخت کافی از بازیکنان دارد و فکر می کنم از کسانی استفاده خواهد نمود که انگیزه بالایی دارند و پرانرژی برای این بازی حساس هستند.

فکری در خصوص تشکیل کمیته فنی استقلال هم گفت: امیدوارم فقط در حد دورهم نشستن نباشد زیرا این روش هیچ فایده ای برای استقلال نخواهد داشت. البته کسانی که در این کمیته هستند از بزرگان و دلسوزان استقلال به حساب می آیند و سالها برای تیم کوشش نموده اند. مظلومی، بهتاش فریبا، مجید نامجومطلق و سایر نفرات کمیته فنی همه از تجربه بالایی برخوردارند و می توانند با جلساتی که با سرمربی استقلال می گذارند نکات فنی و نقاط ضعف و قوت تیم را به او گوشزد نمایند.

وی در پاسخ به این پرسش که چقدر احتمال می دهید استقلال به دور بعد صعود کند؟، ادامه داد: صادقانه باید بپذیریم با توجه به شرایطی که در بازی رفت رخ داده، احتمال صعود استقلال به دور بعد بسیار کم است اما امیدوارم بازیکنان السد دچار غروری کاذب شوند و همین مسئله بتواند به استقلال یاری کند.

سرمربی شاهین بوشهر در خصوص وضعیت شاهین هم گفت: در مجموع شرایط خوبی داریم اما مسائلی در بیرون و داخل مجموعه است که امیدوارم هر چه زودتر رفع گردد. این مسائل در خود باشگاه نیست اما امیدوارم مسئولین استانی حمایت بیشتری از تیم نمایند تا بتوانیم نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

فکری در خصوص عملکرد داوران لیگ یک هم گفت: متاسفانه یکی از دلایلی که ما در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب نکردیم اشتباهات داوری بوده که به ضرر ما اجرا شده و ما از این اشتباهات امتیازاتی را از دست داده ایم که بعدها می توانست به یاری ما بیاید اما حالا باید بیشتر کوشش کنیم تا امتیازات از دست رفته را جبران و خود را به بالای جدول برسانیم.

وی در سرانجام اعلام کرد: این اشتباهات در تمام سطوح تاثیرخواهد گذاشت و باشگاه را متشنج می نماید و کار را برای سرمربی، مدیرعامل وبازیکنان سخت تر می نماید. من تنها آرزو دارم که دیگر شاهد این اشتباهات نباشیم تا هم در آرامش کامل کارمان را انجام دهیم و هم به آنچه که می خواهیم دست پیدا کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شرایط استقلال برای دیدار برگشت برابر السد، احتمال صعود کم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط استقلال برای دیدار برگشت برابر السد، احتمال صعود کم است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید